Saturday, January 23, 2016

Dealer MAB

JS MAB : Jannah 0192663512
👏👏👏👏
Dealer MAB
Len💖 dungun, paka, bangi-kajang 0193591626
Ainis💖batu pahat 0187711689
Sha💖ulu tiram 0179141113
Elah💖putrajaya +60199524174
Nita💖sendayan, seremban 0133550079
Aini💖serdang, cyberjaya, 0196421308
Ida💖puchong, 0126099764
Asniey💖puchong 0196926364
Ema💖durian tunggal, air keroh melaka 0176770322
Azie💖batu pahat 0177754663
Fizah💖teluk panglima garang 0122255824
Diana💖usj, bangsar south 0127575320
Diah💖puchong 010-5089375
Liza ðŸ’–bdr sunway, tmn medan 0192995661
Asma (kenanga spa)💖...bandar baru bangi...0196691169
wina...sabah 0162168143
AMY... LANCHANG, JENGKA 011-27772764
Habibah.... Putra Heights 013-3853257, 013-3773257
Kak K.. Teras Jernang, Bangi 019-2642497

No comments:

Post a Comment